Ta kontakt med oss

Ett nytt samarbete, partner eller framtida kollega. Vi är alltid öppna för att träffa nya människor, så tveka inte att höra av dig. Vem vet, det kanske är början på något stort.

Det börjar med en kopp kaffe

Boka ett möte med Bobby och kom förbi vårt kontor på
Stampgatan 14, Göteborg

bobby.wallen@hansen.se
info@hansen.se

Hansen-teamet

Möt våra masterminds inom logistik, varumärken, invigningar, kick-offer, möten, kommunikation, hållbara event, koncept, design, event management och alla andra relaterade områden.

Alicia Jonsson
Parental leave

Anna Levegård
Creative Lead Manager
+46(0) 722 09 65 50
anna.levegard@hansen.se

Baltazar
The office dog
baltazar@hansen.se
Bobby Wallén
Sales Manager
+46(0) 708 62 78 78
bobby.wallen@hansen.se
Camila Inzunza
Project Manager
+46(0) 729 61 60 17
camila.inzunza@hansen.se

Cornelia Sandén
Production Manager
+46(0) 732 30 11 22
cornelia.sanden@hansen.se

Berätta aldrig för publiken hur bra du är, de kommer snart att ta reda på det själva.

Harry Houdini

Dallana Strömland
Project Manager
+46(0) 735 82 39 16
dallana.stromland@hansen.se
Frida Landström
Production Manager
+46(0) 762 01 41 09
frida.landstrom@hansen.se
Frida Winter
Creative Manager
+46(0) 733 66 14 10
frida.winter@hansen.se
John Collin
Production Manager
+46(0) 709 48 87 97
john.collin@hansen.se
John Lindblom
Production Manager
+46(0) 739 89 30 15
john.lindblom@hansen.se
Julietta Melgar
Production Manager
+46(0) 738 51 27 55
julietta.melgar@hansen.se
Lisbet Mellgren
Project Manager
+46(0) 702 11 64 60
lisbet.mellgren@hansen.se
Lotta Carlsson
Project Manager
+46(0) 701 87 87 66
lotta.carlsson@hansen.se
Marcus Wennergren
Project Manager
+46(0) 704 42 73 15
marcus.wennergren@hansen.se
Maria Menonen
Project Manager
+46(0) 701 87 87 55
maria.menonen@hansen.se

Vi insåg inte ens att vi skapade minnen, vi visste bara att vi hade kul.

Winnie the Pooh

Patricia Håkansson
Project Manager
+46(0) 721 77 00 75
patricia.hakansson@hansen.se
Philip Bernåker
Project Manager
+46(0) 702 34 76 51
philip.bernaker@hansen.se
Pia Luokkanen
Flight- and Production Manager
+46(0) 723 86 51 84
pia.luokkanen@hansen.se

Sandra Bjursell
Operations Director
+46(0) 701 81 59 73
sandra.bjursell@hansen.se

Sandra Codan
Project Manager
+46(0) 708 17 00 45
sandra.codan@hansen.se
Therese Boijertz
Project Manager
+46(0) 706 57 82 41
therese.boijertz@hansen.se
Zandra Gustafsson
Production Manager
+46(0) 72 393 79 36
zandra.gustafsson@hansen.se

Är detta du?
Vi letar alltid efter nya talanger.
work@hansen.se

May the forest be with you

Vi måste göra saker på ett annat sätt. Samtidigt kan vi inte sluta leva. Hansen är en global ledare inom event och det kommer med ett ansvar. Så allt vi gör handlar om att förvandla ögonblick till minnesvärda upplevelser så hållbart det bara går.

Redo för nya upplevelser?